Şennur'u yaşatalım...

Şennur'u yaşatalım...

01.12.2008

 
Kocaeli'nde uzun yıllar sendikacılık yapan Tayyar Elmas´ın 31 yaşındaki kızı Sennur Yoro, bir buçuk yıldır lösemiyle mücadele ediyor. Sennur´un hayatı, bir ay içinde ilik nakli ameliyatı olmasına bağlı. Sennur ve ailesinin 300 bin YTL tutan ameliyat masrafları için yardıma ihtiyacı var
.

Değerli Kardeşimiz Asug-pha Şennur Yoro'ya bir an önce iyileşmesi için acil şifalar diliyoruz.

Kocaeli Kafkas Derneği

  

 

Bir ayı var

 

İzmitli Sennur Yoro, henüz 31 yaşında. Evlenip, İstanbul´a yerleşti. Sennur´a 2007 yılının ağustos ayında lösemi (AML2) tanısı konuldu. Hiç ümidini kaybetmeden gerekli kemoterapi tedavilerini gördü ancak bu yıl da temmuz ayında hastalığı tekrarladı. Sennur´un iyileşmesi, önümüzdeki bir ay içinde ilik nakli ameliyatı olmasına bağlı. Yapılan araştırmalarda onun için yurtdışında gerekli donör bulundu. Ancak ilik nakli için yaklaşık 300 bin YTL gerekiyor.

 

 

Ailesinin çağrısı

 

Sennur´un ailesi ve arkadaşları diyor ki; "Aile olarak varlıklı olmadığımız için bu amaçla satacak yalnızca bir evimiz var. Ancak, ameliyat bedelin yarısını bile karşılamıyor. Sennur, lösemi ile olan savaşına halen gülümseyerek devam ediyor. İnsanın ne zaman nelerle karşılaşacağı inanın hiç belli değil. Bizi; ailesi ve arkadaşları olarak biraz olsun anlayabiliyorsanız lütfen Sennur´un iyileşmesi için ona yardımcı olalım." www.sennur.net adresini tıklayarak Sennur´a bu mücadelesinde destek olabilirsiniz.

 

 

 

Banka hesap numaraları

 

Sennur Yoro

 

Garanti Bankası

 

Florya Şubesi (407)

 

YTL Hesap No: 6686398

 

EURO Hesap No: 9096303

 

USD Hesap No: 4079097680

 

 

Arife Öngül

 

Yapı Kredi Bankası

 

Gölcük/İzmit Şubesi (102)

 

YTL Hesap No: 60370006
 
(ÖZGÜR KOCAELİ gazetesi)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !